Sázíte na fotbal?


Ano, tento sport, který se vlastně dá hrát skoro všude bez nějakých náročných potřeb je pravděpodobně nejoblíbenějším na této planetě. Všichni tomu rozumí a chápou to, mimo několika jedinců, ale na ty se nemusíme nyní ohlížet. A domnívám se, že oni to také berou tak jak to je. I když tomu nerozumí, občas se na výsledky podívají. Nejvíce jsou sledovány sázkaři. Ti mají nyní své „žňové období“. Nyní mohou sázet na té nejvyšší evropské úrovni a sázkové kanceláře určitě praskají ve švech. Tito lidé si navzájem vyměňují poznatky, dávají si různé tipy a vyměňují názory. Je to jejich svět, takový, jaký jej oni chtějí mít. Budiž jim přáno.

fotbal pro radost

Tipování na to, jak který zápas dopadne se táhne již pěkně dlouho. Možná už ve starověkém Římě vsázeli na otroky, který zvítězí. Tvrdí se to. A proč by ne? Zápas jako zápas, má jen tři možnosti. Prohry, výhra nebo remíza. V šachu tedy ještě pat, což není ani jedna z těch tří možností. Tipy na sázení fotbal, to jsou hlavní hesla dne a vlastně již druhého týdne. Každý fotbalový fanda a každý sázkař bedlivě sleduje dění a někteří si činí poznámky. Na jejich základě pak usuzují, zda to ten či onen tým vyhraje, nebo také ne. Tam to může skončit remízou. U sázkaře nikoli.

fotbalový stadion

Tam buď prohraje, nebi vyhraje, žádná třetí možnost tu neexistuje. Leda to, že se mu vsazené peníze, které prohraje vrátí z jiné sázky, kterou zase vyhrál. Takže taková mini plichta tu tedy je. Každý sázkař ví, že je dobré poslouchat názory druhých a dávat si je dohromady s těmi svými. Zlatou střední cestou pak lze přemýšlet a tipovat. A potom je tu ještě jedna možnost, totiž zkusit to s umělou inteligencí. Ta umí spočítat zázračné věci a má znalosti, které člověk mít nemůže. Dokáže během sekundy projít historii všech zápasů, nebo dokáže udělat predikci zápasu podle všech dostupných informací. Je prostě inteligentní.