Z garsonky do bytu


Mít krásný, uklizený a čistý byt, tak to je snem asi úplně každého člověka. A tedy spíše každé hospodyňky. Vážně neznám žádnou ženu, která by mi řekla, že je jí úplně fuk, jak vypadá její domácnost, jak to má doma uklizené anebo jak to u ní doma vypadá. Člověk si může vybrat, jak a kde bude bydlet. Někdo chce bydlet v nájmu a někdo si chce vzít hypotéku. Tohle záleží už opravdu jenom na vás, na co vy se cítíte anebo kde a jak chcete bydlet. Samozřejmě, že lidé také mají své sny, mají takové sny, jak chtějí bydlet a kde chtějí bydlet, ale logicky všichni víme, že ne vždycky se tohle může podařit, ne někomu tohle jednoznačně funguje.

Líbí se mi krásné útulné bydlení.

Proto jsem si řekla, že je nejlepší, když je lidé si třeba rozmyslí a budou přemýšlet, jak chtějí bydlet. Já jsem vždycky chtěla bydlet ve velkém domě se zahradou a myslím si, že tohle je sen asi každého člověka. Bydlet ve velkém domě se zahradou je opravdu perfektní, je to přímo boží, tohle chtěl vždycky i můj syn, protože já se synem bydlíme sami. My bydlíme zatím v garsonce, ale máme v plánu se stěhovat. Naštěstí už mám přislíbenou hypotéku, už ji mám před schválenou, takže jsem opravdu ráda. Takže z garsonky bychom šli bydlet asi do tři plus jedničky.

A jak byste chtěli bydlet vy?

Alespoň tohle by se nám líbilo, alespoň bych měla takhle splněný sen. K této velké bytovce je také společná zahrada, i tohle se mi splnilo. Chtěla jsem chodit vždycky někam, kde si v létě odpočinu a podobně, proto jsem si řekla, že jsem ráda, že alespoň tohle mi vyšlo. Když nemohu mít veliký dům s partnerem, který od nás bohužel odešel za jinou ženou, tak jsem si řekla, že alespoň synovi splním to, že budeme bydlet ve větším bytě. Proto jsem si musela vzít lepší zaměstnání a také ještě brigádu, abych mohla mít nějaký krásný a větší byt. Chtěla jsem synovi udělat velkou radost, a navíc jsem už také chtěla mít soukromí.