Okouzlete. Doslova.


Pokud už pomalu slyšíte zvonit svoje svatební zvony, nejspíš už jste pomalu u konec svatebních příprav. Připravit celou svatbu je většinou náročné a to nejen z hlediska finančního, ale i z hlediska zařizování. Jen vymyslet co na svatbu budete chtít je celkem oříšek, protože jak nevěsta, tak ženich mají jiné představy a požadavky, a jsou to hlavně nevěsty, které touží po dokonalé svatbě svých snů. Ženichům je často jedno v jakých barvách bude výzdoba, zajímá je spíš zábava, protože se nechtějí nudit, a hlavně nechtějí odpovídat na zvědavé dotazy vzdáleným příbuzným.

svatba pár

Dvě mouchy jednou ranou
Nudná svatba je to nejhorší, co by vás mohlo potkat. A tím hůře, pokud by to měla být vaše vlastní svatba. Proto si dejte záležet hlavně na tom, co bude na programu. Kromě svatebního focení a krájení dortu je potřeba hostům nabídnout ještě něco navíc. Ideální je vymyslet různé soutěže a hry, ale nejlépe takové, které hosté nezažili letos už na více svatbách. Je dobré snažit se být trochu originální. Zcela jistě je originální kouzelník na svatbu, protože kolik lidí ve vašem okolí mělo na svatbě kouzelníka a vystoupení? Nejspíš jich moc nebude, a právě proto byste toho měli využít.

kouzelník vystoupení

Magie a kouzla zajímají nejen děti, ale i dospělé. Můžete se pobavit nad vtipnými triky, ale můžete se naučit i jak se provádí různé menší triky. Kouzelník je ideální program na večer, protože takové kouzelnické vystoupení dokáže rozproudit zábavu.

Každé číslo je jiné
Vystupuji nejen na svatbách, ale samozřejmě i na narozeninových oslavách nebo na firemních večírcích. Moje vystoupení jsou vždycky jedinečná a originální, aby měl každý to svoje. Zavzpomínejte i po letech na to, jak jste se na svatbě naučili trik, který vás zajímá už od dětských let, a dopřejte sobě i svým blízkým jedinečný zážitek, který si jen tak nezopakujete.