Kdo nám pomůže s mytím oken


Mytí oken v kancelářích – když se umývají okna v kancelářích, je to proces, který nemůžete zadávat vašim zaměstnancům, nemůžete zkrátka po nikom z nich chtít, aby riskoval život při otevřeném okně. Mytí oken je totiž jedna z nejrizikovějších prací, protože se neočekává, že by tu byl někdo z přítomných přikurtovaný bezpečnostním lanem do interiéru budovy. Zajímavé je, že kupříkladu natěrači výškových konstrukcí – mostů, rozhleden apod., jsou na tom z hlediska bezpečnosti mnohem lépe, protože jsou tímto lanem jištěni. Když tedy například pověříte mytím oken vaše kolegy z kanceláře, a ta se nachází v osmém patře výškové budovy, a dotyční si otevřou okno, postaví se na štafle, a ztratí na nich rovnováhu, pád z okna bude neodvratný a z osmého patra je to jistá a hlavně velmi bolestivá smrt.

čištění žaluzií

Mytí oken ve školách – v některých školních budovách se to provádí tak, že mytí oken v Ostravě obstarávají uklízečky a jejich rodinní příslušníci jako výpomoc, a tato akce se uskutečňuje vždy o prázdninách. Je tu v této době klid, nikdo při mytí oken nepřekáží. Ovšem těch oken je ve školních budovách tolik, že je to pro uklízečky opravdová dřina. Tehdy se vyplatí svěřit práci úklidové firmě, a to nejen o prázdninách, ale třeba i o víkendu. Zajistí se tím mytí oken průběžně, například čtyřikrát v průběhu celého roku.

úklidové práce

Okna v domácnosti – úklidové firmy zajišťují i mytí oken v domácnostech. Provádí to například v situacích, kdy chystáte dům na svatbu nebo na jiný typ rodinné oslavy, okna se umývají před velikonočními nebo vánočními svátky, anebo prostě potřebujete umýt okna, ale jste nemocní, po úrazu, anebo se jen obáváte, že byste z okna vypadli. Úklidové firmy jsou v první řadě profesionálové, můžete se na jejich služby spolehnout a mytí oken mohou provádět kdykoli, stačí se navzájem dohodnout na vhodném termínu.