Co si představit pod výrazem sexy boty


Gymnastika versus vysoké podpatky – krásné ženské nohy obdivuje drtivá většina heterosexuálních mužů a velmi mnoho mužů se také zajímá o ženská chodidla. Chodidlo je považováno za anatomicky naprosto dokonalý výtvor a každý ortoped, který je skutečně moudrý a znalý této problematiky, před pomyslným tvůrcem chodidel smekne. K anatomii chodidel se pochvalně vyjádřil i Leonardo da Vinci, a to ve své době neměl možnost pozorovat gymnastické kreace moderních či sportovních gymnastek při cvičení prostných, s kužely a s míčem.

sexy boty

Všimněte si, jak se každá gymnastka snaží vtisknout svému překrásnému dívčímu tělu ladnost, a že k tomu patří i pohyb chodidel, která jsou vždy při cvičebních prvcích propínána ve špičce tak, aby vynikl jejich hluboký klenební most. V této poloze je ženské chodidlo tak sexy, že u některých mužských diváků způsobuje i erekci.

sexy nožky

Že muže velmi silně vzrušují ženská chodidla propnutá do špičky, dobře ví i tvůrci dámských bot, záměrně dávají obuvi takové tvary, aby zmiňovaný klenební most byl na chodidlechdobře patrný, a aby nožka byla co nejvíce propnutá. Sexy boty pak výrazně připomínají gymnastická cvičení, a že se u mužů opět dostavuje erekce, není jistě s podivem.

Sexy boty https://www.botish.cz/ si svůj název nevysloužily náhodou, jejich cílem je navozovat silné erotické vzrušení v rámci milostné předehry, a že se jim to daří, prokazuje spontánní mužský zájem vyzouvat například modely Pleaser, v nichž je ženské chodidlo velmi přitažlivé, a na jejichž stélce se také mohou setkat s otisky prstů, paty a hrany nártu, což je samo o sobě nesmírně lákavé na pohled i na omak. Sexy boty patří do dámského botníku jako důležitý erotický doplněk, a kdo se domnívá, že jde čistě o projev početně slabě zastoupeného fetišismu, může se hluboce mýlit, protože obdiv k ženským nohám se týká prakticky každého normálního heterosexuálního muže.