Svatba pod párty stanem je výhodnější, než v interiéru


Méně rizik – kdo se rozhodne uspořádat svatbu v interiéru a přesune se tam z obřadního sálu městské radnice, musí počítat s tím, že bude uvnitř tamních prostor celá řada předmětů, které je snadné poškodit nebo rozbít. Je tu velká pravděpodobnost, že některý z hostů shodí ze stolu vázu, poničí nábytek, zašpiní koberec, rozbije svítidlo a mohli bychom ve výčtu podobných havarijních situací pokračovat donekonečna. Pod párty stanem bude jen plastový nábytek, plastové talíře, namísto svítidel jen LED pásky či reflektory s pevným krytem, a tak tu v podstatě z neopatrnosti a zbrklosti nebude co rozbít.

party stan

Více volnosti – v uzavřené místnosti bývají lidé příliš natěsnáni a je tu málo možností pro volný pohyb. V důsledku toho pak bývají oslavy nudné nebo otravné, a hosté se tu pak spíše přikloní k nezřízené konzumaci alkoholu. S párty stanem z půjčovny party stanů v Brně v dostatečně velkém zahradním prostoru se zcela mění průběh oslavy, můžete se tu procházet, zasportovat si a především čerpat energii z okolního prostředí.

svatební oslava

Čistý vzduch – v uzavřených prostorách se také velmi často zapomíná větrat, je tu pak příliš mnoho vydýchaného oxidu uhličitého a lidem se tu dělá špatně. Být venku v čistém povětří, pokud si tedy zrovna nepostavíte stan vedle autostrády nebo v sousedství chemické továrny, má ohromný pozitivní vliv zejména na psychiku. Lidem se pak z takové oslavy nechce odcházet, protože se tu cítí dobře, a jde to i bez alkoholu s nealkoholickými ovocnými šťávami.

Ochrana před povětrnostními vlivy – na co bychom neměli zapomínat, je schopnost stanové konstrukce chránit osoby i předměty před deštěm, silným větrem, prachem a ostrým Sluncem. Někdy postačí umístit pod stan pouze potraviny a osobní věci a můžete trávit většinu času mimo stanové konstrukce, stan se tu postará o to, aby vaše občerstvení nepřišlo rychle k úhoně, což bývá zejména díky slunečnímu záření.